Overblog
Edit post Follow this blog Administration + Create my blog

İZMİR SEO UZMANI

İZMİR SEO UZMANI

Seo Optimizasyonu-Ücretsiz Backlink-Firma Ekle-Ücretsiz Tanıtım Yazısı-İzmir Web Tasarım-SeoNe-0545 627 06 08


Twitter da Yapılan Düzenlemeler

Posted by İzmir Tabela on January 6 2019, 06:45am

Categories: #twitter, #backlink, #firma ekle, #google seo, #izmir web tasarım, #güncel seo, #kartvizit, #logo, #penguen 3.0, #seo, #seo nasıl yapılır, #seo nedir, #seo optimizasyonu, #seo uzmanı, #site içi seo, #spam, #ücretsiz backlink, #ücretsiz firma ekle, #ücretsiz tanıtım yazısı, #sosyal medya

twitter

twitter

Twitter da Yapılan Düzenlemeler

Twitter kısa süre önce getirdiği yeni uygulamayla artık kullanıcılarının gelen bildirimleri anlık olarak web versiyonda görebilmelerini sağlıyor.

Facebook benzeri olan bu uygulamada kullanıcılar,  mention, direk mesaj, favorilere ekleme ve retweet gibi işlemleri sağ alt köşede yer alan anlık bildirimle takip edebilecekler.Bildirimle görebildiğimiz mesajı belirecek kutucuk üzerinden yanıtlayabilmekte getirilen kolaylıklar arasında..

Oldukça geniş bir kitleye hitap eden twitter'ın bu özelliği henüz bazı kullanıcılarda aktif olarak kullanılmada yakında tüm site kullanıcılarının  tamamına hizmet edeceğini söyleyebiliriz.

Altta kullanmış olduğum ekran görüntüsü yakın zamanda tüm kullanıcılara gelecek olan bu yeni uygulama hakkında biraz daha bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir micro blog sistemi olan site  her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmekte. gelecek yeni güncellemelerden haberdar olmak için blogoumuzu sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

To be informed of the latest articles, subscribe:

Comment on this post

Blog archives

Recent posts