Overblog
Edit post Follow this blog Administration + Create my blog

İZMİR SEO UZMANI

İZMİR SEO UZMANI

Seo Optimizasyonu-Ücretsiz Backlink-Firma Ekle-Ücretsiz Tanıtım Yazısı-İzmir Web Tasarım-SeoNe-0545 627 06 08


Yeni Siteler İçin Seo Haritası

Posted by İzmir Tabela on January 5 2019, 23:49pm

Categories: #backlink, #firma ekle, #google seo, #güncel seo, #izmir seo, #izmir web tasarımı, #penguen 3.0, #seo, #seo nasıl yapılır, #seo nedir, #seo uzmanı, #site dışı seo, #site içi seo, #ücretsiz backlink, #ücretsiz firma ekle, #ücretsiz tanıtım yazısı

Yeni Siteler İçin Seo Haritası

Yeni siteler için seo haritası

Yeni siteler için SEO başlangıcı çok önemlidir, sitenizin başlarında yaptığınız yada gözünüzden kaçan ufak hatalar ilerleyen zamanlarda seo konusunda sizi çok zor duruma düşüre bilir bu nedenle yeni açmış olduğumuz sitemize seo çalışmalarımızı ince eleyip sık dokuyarak uygulamamız gerekmektedir.
 
Yeni sitelerde seo başlangıcının en önemli kriterleri
  • Düzenli ve güncel içerik girmek
  • Sosyal medya hesaplarınızın oluşturulması ve içeriklerinizin bu hesaplarda paylaşılması
Sosyal ağlar ve iç link hiyerarşisi haricinde backlink çalışmalarınız için iki yol izleyebilirsiniz.
  1. Sektörünüzle alakalı paravan blog (lar) oluşturarak ana sitenizi beslemek olacaktır. Eğer bu yöntemi seçecek olursanız paravan (larınızı) güncel içerikler ile besleyip orta düzey bir seo paketi alıp siteye belirli bir hit akışı sağlamadan linkleme yapmamanızı öneriyorum.
  2. Sektörünüz ile birebir alakalı  eğer birebir alakalı yoksa sektörünüze yakın eğer bu da yoksa güncel ve kaliteli bloglardan tanıtım yazısı alarak sitenizi desteklemeniz çok daha iyi olacaktır.
Bu iki adımdan sadece birisini seçip uygulamaya başlayabileceğiniz gibi her ikisini de kullanmaya başlayıp daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Bu çalışmaların temel düzeyde çalışmalar olduklarını anahtar kelimelerinizin hacmine bağlı olarak sitenizin belirli noktalara gelişinden sonra daha komplike yöntemlere yönelmeniz çok daha uygun olacaktır. Bu konular için bir kaç ip ucu vermek gerekirse
  • Rakip sitelerin analizlerini ve nerelerden backlink almış olduklarını ve ne aralıklar ile aldıklarını çözümleyerek daha kaliteli, ayni yada benzer backlink çalışması yapılması.
  • Sözlük sitelerinde entrylere verilen cevaplardan backlink elde etmek.
  • Kaliteli ve yüksek prestije sahip haber sitelerinden tanıtım yazısı satın almak ( google news en büyük etkenlerden birisi)
  • Yarışmalar düzenlemek ve insanları paylaşıma teşvik etmek.
  • Sektörünüzle alakalı ve nitelikli backlinkleri araştırmak ve bu sitelerden backlink almak/çalışmak.
Bu yazı uğrak sitesi için yazılmıştır. DMCA koruması altındadır.
To be informed of the latest articles, subscribe:

Comment on this post

Blog archives

Recent posts