Overblog
Edit post Follow this blog Administration + Create my blog

İZMİR SEO UZMANI

İZMİR SEO UZMANI

Seo Optimizasyonu-Ücretsiz Backlink-Firma Ekle-Ücretsiz Tanıtım Yazısı-İzmir Web Tasarım-SeoNe-0545 627 06 08


Google Gibi Getirin Yarar ve Zararları Nelerdir.

Posted by İzmir Tabela on January 10 2019, 00:44am

Categories: #android, #apple, #backlink, #backlink paketleri, #firma ekle, #google seo, #google spam, #güncel seo, #izmir reklam, #izmir reklam ajansları, #izmir seo, #izmir tabela, #izmir web, #izmir web tasarım, #kartvizit, #makale seo analizi, #makale yazımı teknikleri, #penguen 3.0, #seo, #seo nasıl yapılır, #seo nedir, #seo optimizasyonu, #seo uyumlu makale, #seo uyumlu makale örneği, #seo uzmanı, #seo yazıları, #seo yolları, #seo örnekleri, #site dışı seo, #site içi seo, #site tanıt, #sosyal medya, #spam nedir, #twitter, #yoast seo, #yoast seo ayarları, #yoast seo uyumlu makale, #ön bellek temizleme, #ücretsiz backlink, #ücretsiz firma ekle, #ücretsiz tanıtım yazısı, #google gibi getir

Google Gibi Getir Nedir

Google Gibi Getir Nedir

Google gibi getirin yararları zararları.

Google gibi getir artı eksileri nelerdir..Merhaba değerli SeoNe okuyucuları. Bir önceki makalemde bahsetmiş olduğum google gibi getir? nedir? konumuzun sonunda da bahsetmiş olduğum google gibi getirin yararları ve zararları hakkında bir araştırma yaptığımı belirtmiştim. Birkaç farklı site ve makale ile yaptığım denemelerin ve gözlemlerimin sonuçlarını elimden geldiğince size aktarmaya çalışacağım. Seo açısından fazla bir fark bulunmamakta.

Google Gibi Getir Nasıl Kullanılır
Google Gibi Getir

Öncelikle google gibi getir biz webmasterlerin son zamanlarda hızlı index alabilmek için sık kullandığımız yöntemlerden bir tanesi peki yararları nelerdir? işte bunları maddeler halinde anlatalım

  • Hızlı index: Sitemizde yayınladığımız yazılarımız için çok fazla emek harcıyoruz bazı yazılarımızı yazmak saatlerimizi alıyor, bazı arkadaşlarımız para karşılığı makale satın alıyor ama bizim gibi emek harcamadan bir şeyleri ç(alan) arkadaşlarımızda yok değil o yüzden yazılarımızın hızlı index alması önemli.
  • Arama motoru: Her gün düzenli içerik giriyorsak arama motoru butlarını bu yöntemle eğitmemiz mümkün. Arama motoru botları sitemizi ne kadar çok beğenirse sitenize verdikleri değer o kadar yüksek olacaktır.
  • Aramalarda öne çıkmak: Google aramalarında eğer yazılarınız zaten üst sıralarda çıkıyorsa hızlı inde iyidir, fakat ilk 500 de kendisine zor yer buluyorsa yazılarınız hızlı index almanın pek bir faydası yoktur.
 
Google Hızlı İndex
Google Bot

 

Google gibi getirin zararları

 
Her zaman tek yönlü servislerin belirli bir süreden sonra bir zararı oluyor. Google bunu kendi güncellemeleri ile kanıtladı. Benim gözlemlediğim ve test edip onayladığım zararları ise;
 
  • Sıralama kaybı: Malesef google gibi getir aracını kullandığımız zaman yazılarımız hakkettikleri yere gelemiyor. Kendim bizzat denedim sizde ayni şekilde deneyebilirsiniz. 0 Bir blogspot sitesi açın bir konu belirleyip özgün bir yazı yazın ama makale başlığınızın yanına - 1 koyun ve google gibi getir diyerek index almasını sağlayın ardından ayni yazıyı hiç değiştirmeden makale başlığı - 2 koyarak tekrar yazın 0 dan değil kopyala yapıştır yöntemini kullanın index aldıktan sonra aralarında çok büyük fark olduğunu göreceksiniz. (infolu ve infosuz siteler üzerinde de denedim sonuç kendiliğinden index alan yazı bariz fark ile daha üst sırada çıkmaktadir.
  • Etiketlerin önemsizleşmesi: Maalesef google gibi getir dediğimiz zaman yazılarımızda kullandığımız etiketler önemini yitirmekte. Benim gibi bazı etiketleri yazılarından daha çok rağbet gören site sahipleri için bu durum pekte iç açıcı değil
Google Gibi Getir Aracı Kullanımı
Hızlı Google İndex Alma
Benim gözlemlediğim hızlı index için kullanılan google gibi getirin yararları ve zararları şimdilik bu kadar. Sizinde eklemek istediğiniz yada sorularınız varsa yorum yazarak cevaplanmasını sağlayabilirsiniz. Seo konularındaki makalelerimizi takip etmeniz dileklerimiz ile.
To be informed of the latest articles, subscribe:

Comment on this post

Blog archives

Recent posts