Overblog
Edit post Follow this blog Administration + Create my blog

İZMİR SEO UZMANI

İZMİR SEO UZMANI

Seo Optimizasyonu-Ücretsiz Backlink-Firma Ekle-Ücretsiz Tanıtım Yazısı-İzmir Web Tasarım-SeoNe-0545 627 06 08


İyi İçerik Üretmenin Püf Noktaları

Posted by İzmir Tabela on January 14 2019, 01:05am

Categories: #200 kelimelik makale örneği, #300 kelimelik makale örneği, #android, #backlink, #backlink paketleri, #bilgisayar yardım, #firma ekle, #google seo, #google spam, #güncel seo, #izmir reklam, #izmir reklam ajansları, #izmir seo, #izmir tabela, #izmir web, #izmir web tasarım, #kartvizit, #makale seo analizi, #makale yazımı teknikleri, #penguen 3.0, #seo nasıl yapılır, #seo nedir, #seo optimizasyonu, #seo uyumlu makale, #seo uyumlu makale örneği, #seo uzmanı, #seo yazıları, #seo örnekleri, #site dışı seo, #site içi seo, #site tanıt, #sosyal medya, #spam nedir, #yoast seo, #yoast seo ayarları, #ön bellek temizleme, #ücretsiz backlink, #ücretsiz firma ekle, #ücretsiz tanıtım yazısı

İçerik Üretmek

İçerik Üretmek

iyi içerik üretmenin püf noktaları

İyi içerik üretebilmek birçok blog yazarının karşılaştığı en büyük sorunlardan bir tanesidir. Çünkü iyi içerik demek istenilen okuyucu kitlesine ulaşabilmek demektir. Yani iyi içerik = Hit. Kişisel yada genel anlamda blog yazmak kolay bir iş değildir önce bunu kabullenmek gerekir. Peki iyi içerik nasıl üretilir? iyi içerik üretebilmek için neler gerekir?

- Popüler olan konular hakkında yazın
Bilgisayarını açtığın zaman tüm dünya parmaklarının ucundadır. Kendine bir anlatım dili yakaladığın zaman parmaklarının ucunda yazabilecek binlerce içerin olacaktır yeter ki pes etme. Yeni çıkmış bir cep telefonundan Türkiyeyi sarsan olaylara kadar bir çok konu senin yazmanı bekliyor.

- İstatistik bilgilerinizi sürekli takip edin 
Sitenize gelen ziyaretçileri takip edin. Hangi konularınız daha çok dikkat çekmiş, kullanıcılarınız sitede ortalama kaç dakika geçirmiş bunlar sizin için çok öneli verilerdir. Kendinize bu doğrultuda yön verin ve ziyaretçi akışına yön veren siz olun.

- Farkınızı ortaya koyun
Rakip siteleri dikkatle inceleyin ve onların eksiklerinden beslenin. İnsanlara daha iyi olduğunuzu kanıtladığınız zaman popülariteniz artacaktır. Ne kadar popülarite o kadar hırs çünkü kendi kendinize itiraf etmeseniz bile her insan başkaları tarafından övülmekten hoşlanır.

- İçeriklerinize yorum yaptırın

İçeriğiniz ne kadar kaliteli olursa olsun eğer altında hiç yorum yoksa insanlar yorum yapmaktan çekineceklerdir. Bunu bizzat facebook sayfamda denedim hiç beğeni gelmeyen sayfadan beğeni gelmeye başladı garip belkide sürü psikolojisidir. Yazınızın sonunda bir soru sorarak ziyaretçilerinize yorum yaptırtmaya çalışın.

- İçeriğinizi ilgi çekici hale getirin
İçeriğinizin başlığını, kullanılan görselleri ilgi çekici olarak seçmek okuyucunuzun yazıya daha çok konsantre olmasını sağlayacaktır. Dikkatli okuyucu içeriğinizde anlattığınız tüm detayları kavrar, eksik yerlerinizi bildirir sizin için en önemli unsurlardan birisidir adeta.

Sizde kendi deneyimlerinizden birkaç cümle ekleyerek makalemizin sonuna katkıda bulunabilirsiniz, Yeni bir Seo konusunda görüşmek üzere

To be informed of the latest articles, subscribe:

Comment on this post

Blog archives

Recent posts